ahamatrace

MILENIUM

                                                                                                         CENA
90 x 200 /    750,00 € 
180 x 200 /   1 200,00 €

Komfortný stredne tuhý matrac s taštičkovým jadrom Adap tech Zone® a BioVisco Foam®. SMARTP!K. 

ZLOŽENIE

1. Vrchná elastická textília poťahu s vysokou priedušnosťou.

2. Prešívaný poťah Progression Fiber®zložený z dvoch materiálov : veľmi mäkkej studenej peny Supersoft® a priedušných mäkkých polyesterových textilných vlákien. Poťah zabraňuje prehrievaniu počas spánku.

3. Komfortná vrstva z viskoelastickej peny BioVisco Foam®s prírodným sójovým extraktom. Prispôsobuje sa anatómii tela na základe tlaku a tzv. tepelného odtlačku. Pomáha uvolniť svalové napätie.

4. Špeciálna tlmiaca vrstva z polyéterovej peny s vysokou hustotou významne predlžuje živostnosť matraca tým, že zabraňuje preležaniu komfortných vrstiev na pružinovom jadre. Tlmiaca vrstva progresívne oddeľuje pružiny od mäkkej komfortnej peny. Nedochádza tak k tomu, že by spotrebiteľ po určitej dobe používaním matraca cítil pružiny. Kvalita tlmiacej vrstvy rozhoduje o životnosti pružinovej matrace. Matrace PIKOLIN® majú predĺženú životnosť vďaka vysoko kvalitnej tlmiacej vrstve.

5. Adapt tech Zone® je blok individuálnych skrutkovitých pružín uzavretých v odolných textilných taštičkách s vysokou priedušnosťou. Jadro matraca s 5 nezávislými ergozónami sa vynikajúco prispôsobuje anatómii tela spiacej osoby. Profil pružín je koncipovaný ako kvalitná opora, ktorá je schopná odozvy podľa tlaku, ktorý je vyvíjaný spiacou osobou v jednotlivých častiach postele.

6. Štyri všité úchyty pre ľahkú manipuláciu.

T Triple Barrera®(červené kolečko s "T"): je účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných a bočných penových vrstiev matraca proti všetkým základným alergénom a to počas celej doby životnosti matraca. Exkluzívne len pri matracoch PIKOLIN®.

Matrac je jednostranná.

Nehorľavá úprava

Rozmery: 80 x 200 , 90 x 200,  100 x 200 , 120 x 200, 140 x 200,  160 x 200,  180 x 200,  200 x 200

Výška : 29 cm

Záruka : 10 rokov

Ak máte záujem o tento matrac, kontaktujte nás