ahamatrace

GALEÓN

 GALEÓN

                                                                                                     CENA      90 x 200   /   680  €
                                                                                                                    180 x 200  /   1 130 €

Univerzálny matrac Galeon strednej tuhosti. Pohodlné a komfortné vonkajšie vrstvy pre svalovú regeneráciu, dokonalá podpora tela a dlhá životnosť vďaka taštičkovému jadru Adap Tech®. Výška ±28 cm. Predĺžená záruka na jadro 10 rokov

Keď si ľahnete na matrac, zažijete pocit vysokého komfortu vďaka jeho viskoelastickej penovej výplni a technológii Viscofoam, ktorá dokonale privíta každého človeka podľa jeho tepelnej stopy. Tento viskoelastický matrac podporuje nezávislosť spánku a ponúka skvelú priedušnosť vďaka jadru s taštičkovými pružinami Adapt-Tech. Disponuje tiež hygienickou úpravou Triple Barrier, ktorá po celú dobu životnosti matraca pôsobí proti hlavným príčinám alergií: roztočom, baktériám a plesniam.

ZLOŽENIE

1. Vrchná tkanina SEAQUAL z vysoko kvalitnej polyesterovej priadze vyrobenej z recyklovaných materiálov vyťažených z oceánov. Seaqual je inovatívny materiál a skutočná ochrana života v moriach celého sveta. Látka je mäkká a príjemna na dotyk.

2. Komfortná vrstva z viskoelastickej peny Viscofoam®. Prispôsobuje sa anatómii tela na základe tlaku a tzv. tepelného odtlačku. Umožňuje zaujať prirodzenú ergonomickú polohu pri spánku. Pomáha uvolniť svalové napätie a zabraňuje prerušovanému spánku častým otáčaním tela.

3. Vrstva z atermických vlákien poskytuje vysokú úroveň pohodlia. Zabraňuje zhromažďovaniu tepla vo vnútri matraca.

4. Špeciálna tlmiaca vrstva z polyéterovej peny s vysokou hustotou významne predlžuje živostnosť matraca tým, že zabraňuje preležaniu komfortných vrstiev na pružinovom jadre. Tlmiaca vrstva progresívne oddeľuje pružiny od mäkkej komfortnej peny. Nedochádza tak k tomu, že by spotrebiteľ po určitej dobe používaním matraca cítil pružiny. Kvalita tlmiacej vrstvy rozhoduje o životnosti pružinovej matrace. Matrace PIKOLIN® majú predĺženú životnosť vďaka vysoko kvalitnej tlmiacej vrstve.

5. Taštičkové jadro AdapTech® je blok individuálnych skutkovitých pružín uzavretých v odolných textilných taštičkách s vysokou priedušnosťou. Profil pružin je koncipovaný ako kvalitná opora, ktorá je schopná odozvy podľa tlaku, ktorý je vyvíjaný spiacou osobou v jednotlivých častiach matraca

T Triple Barrera®: je účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných a bočných penových vrstiev matraca proti všetkým základným alergénom a to počas celej doby životnosti matraca. Exkluzívne len pri matracoch PIKOLIN®.

Matrac je obojstranný.

Nehorľavá úprava

Rozmery:, 90 x 200,  100 x 200 , 120 x 200, 140 x 200,  160 x 200,  180 x 200,  200 x 200

Výška : 28 cm

Záruka : 10 rokov


Ak máte záujem o tento matrac 

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.