ahamatrace

Matrace pre bábätká


79 € 

V rozmeroch:   60 x 120  alebo 70 x 140  
Značka Dormisan  (výrobca LC Manager - Slovensko)

Veľmi kvalitný matrac určený do detských postieľok. Má snímateľný, nepremokavý, priedušný poťah (prateľný na 90°C) s pekným detským, plastickým vzorom.

Obojstranné jadro SONNOCEL 30 je na ložnej ploche špeciálne profilované (masážne nopky), ktoré priaznivo ovplyvňujú prekrvenie svalov a pokožky dieťaťa počas spánku.
Psychický a fyzický vývin dieťaťa je závislý od kvalitného spánku. Deti potrebujú spať 9 až 12 hodín denne. Práve preto je veľmi dôležité, aby dieťa už od narodenia spalo na matraci, ktorý je práve preň najvhodnejší. Pri vyberaní matraca pre vašu dcéru či syna dbajte na jeho kvalitu.

Súčasťou obdobia prežitého ako batoľa sú aj malé nehody, ako napríklad ranná mokrá postieľka. Tento problém vyriešite kúpou matraca Bambino. Matrac má snímateľný poťah, ktorý je možné prať v práčke na 90°C. Matrac odporúčame raz za dva týždne vysávať a vetrať, aby si zachoval svoju čistotu a sviežosť. Pre ochranu matraca odporúčame použiť aj nepremokavú plachtu. Matrac je antibakteriálny a antiroztočový.

75 €

V rozmeroch : 60 x 120 alebo 70 x 140
(tento matrac je možné vyrobiť aj v štandardných rozmeroch klasických matracov)
Značka : Best Dream 

Vynikajúci ortopedický matrac pre deti. Je vyrobený zo studenej peny dvojakej tuhosti, ktorá sa prispôsobuje k váhe a telu dieťaťa. Mäkšia strana je optimálna v mladšom a tvrdšia strana v staršom veku dieťaťa. Vynikajúco podporuje anatomické držanie a chrbticu tela. Je teplý a poskytuje dokonalý komfort pre vývoj dieťaťa. Matrac je dostupný pre dievčatá v ružovej a pre chlapcov v modrej farbe. 

Poťah je odnímateľný a prateľný na 30 °C. Je vyrobený z antialergickej látky Goretex, ktorá je perfektne odolná voči vode 

  • Výška matraca: 12 cm
  • Záruka: 5 rokov
  • Vákuovo balené

115 €


Detský set  NEONATO

Matrac:  60 x 120 (70 x 140)  x 10.  Základ matraca tvorí SONNOCEL, ktorý zaručuje dlhú životnosť matraca a jeho zdravotnú nezávadnosť. Materiál je priedušný, nealergický. Je antibakteriálny a antiroztočový. Poťah je bavlnený s detským motívom v dvoch farebných prevedeniach Ružový a svetlo šedý. 

Detský ortopedický vankúš:  27 x 50 x 5 . Je vyrobený z vysokoelastickej peny, ktorá pomáha k správnemu vývoju svalov a chrbtice bábätka. Jadro je perforované, čo zaručuje cirkuláciu vzduchu. Vankúš má dve samostatné obliečky s bezzipsovým ukončením. 

Deka : 100 x 140 . Špeciálna prikrývka je z jednej strany zo 100 % Merina (má samočistiace vlastnosti a reguluje teplotu a je antialeergénny) a 100 % bavlny , ktorá motívom ladí k ostatným častiam setu.


JEDNOTLIVÉ  PRODUKTY  JE  MOŽNÉ  ZAKÚPIŤ  AJ  JEDNOTLIVO