ahamatrace

TECHNOLÓGIA  PRUŽINOVÝCH  MATRACOV  PIKOLIN

Pôvodný kontinuálny pružinový blok Normablock® bol vylepšený tak, aby odolával vysokému zaťaženiu pri užívaní matraca v hoteloch. Takto spevnený blok s novým názvom NormActive® kombinuje zvýšenú podporu, pevnosť a trvanlivosť. 

Jadro z kontinuálneho pružinového bloku s 5 nezávislými ergozónami a vloženými pásmi studenej peny rôznej tuhosti. Normasense® kombinuje výhody penového jadra a pružinového jadra. Zónovanie rešpektuje hmotnosť rôznych častí tela a zaisťuje správnu polohu chrbtice počas spánku. Husté vynutie pružiny poskytuje kvalitnú a trvalú oporu a penové pásy zmäkčujú a tlmia pri kontakte matraca s telom. Normasense® zaisťuje vysokú životnosť matraca. Exkluzívne len pri matracoch PIKOLIN®. 

Blok individuálnych skrutkovitých pružín uzavretých v odolných textilných taštičkách s vysokou priedušnosťou. Sady pružín sú zvárané ultrazvukom. Jadro matraca s nezávislými ergozónami sa vynikajúco prispôsobuje anatómii tela spiacej osoby. Profil pružín je koncipovaný ako kvalitná opora, ktorá je schopná odozvy podľa tlaku, ktorý je vyvíjaný spiacou osobou v jednotlivých častiach postele. Obidve partnerské časti jednotlivých matracov sú takto od seba nezávislé. 

Vrstva malých mikrotaštičiek z tenkej ocele potiahnutých vysoko priedušnou textíliou, plní funkciu komfortnej vrstvy. Mikrotaštičky sú umiestnené medzi jadrom matraca a čalúnnením. Maximalizujú komfort a pohodlie tým, že individuálne reagujú na tlak jednotlivých častí tela počas spánku. Významne zvyšujú priedušnosť celého matraca. 

Optima® je inovatívny bunkový penový materiál s vysokou priedušnosťou, ktorý poskytuje potrebnú oporu telu počas spánku a zaisťuje správne ortopedické vlastnosti matraca. Je špeciálne navrhnutý pre hotelovú kolekciu matracov. 

Viskoelastický bunkový materiál vysokej hustoty, s pamäťovým efektom. Prispôsobuje sa anatómii tela na základe tlaku a tzv. tepelného odtlačku. Umožňuje zaujať prirodzenú ergonomickú polohu pri spánku. Pomáha uvolniť svalové napätie nahromadené počas celého dňa a zabraňuje prerušovanému spánku častým otáčaním tela. 

Sanitized® je patentovaná úprava textílií, ktorá zaručuje dlhodobú antibakteriálnu a protiroztočovú funkciu. Chráni vrchný poťah matraca pred alergénmi. 

Účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných a bočných penových vrstiev matraca proti všetkým základným alergénom (roztočom, baktériám a pliesňam) a to počas celej doby životnosti matraca. Exkluzívne len pri matracoch PIKOLIN®. 

Skladá sa z troch prvkov: inteligentného matraca, náramku* a mobilnej aplikácie, ktorá analyzuje údaje získané počas spánku užívateľa a poskytuje podrobné informácie o kvalite a jednotlivých fázach spánku. *Náramok nie je súčasťou balenia