ahamatrace

Matrace pre deti a mladých

DUAL  RELAX

Tvrdý matrac a predsa s pocitom komfortu. Je vhodný pre deti a mladých, ktorým poslúži až do vyššieho dospelého veku.  Matrac poskytuje vhodnú ortopedickú podporu chrbtice a svalom a tým zaisťuje dostatočnú relaxáciu. Poťah Dry Sleep (suchý spánok) je zipsovateľný, antialergický, prateľný. 
Zloženie matraca:  17 cm nová ortopedická pena vyššej tuhosti 

                                 3 cm komfortná pena všitá do 1 strany poťahu.

160 €  (80 - 90 x 200)  

Matrac je možné objednať vo všetkých štandardných rozmeroch
Výška:  20 cm
Váha:  do  130 kg
Záruka:  5 rokov
Značka:  FlexyFlex - Taliansko

SÍRIUS

Matrac, ktorý dokonale nahradí detský matrac z postieľky a zaručí vášmu dieťaťu zdravý spánok. Základ matraca tvorí pena SONOCEL , ktorá je zárukou zdravému vývoju svalov a chrbtice. Poťah je odnímateľný a prateľný. K matracu získate aj celoročnú prikrývku a podložku pod matrac

152 €  

Výška :  14 - 15 cm
Váha : do 130 kg
Záruka: 6 rokov
Značka: Dormisan  - LC Manager (slovenský výrobok)

WOOL´S

Tento matrac nie je príliš tvrdý a preto je vhodný aj pre mladých, ktorí si chcú užiť príjemnosť matraca.  Jedna strana matraca je vyrobená z prírodnej ovčej vlny MERINO, vďaka ktorej má mnoho zdravotných a liečebných účinkov. Dokonale udržuje svoj tvar, čím zabezpečuje ideálnu relaxačnú polohu tela a poskytuje maximálne pohodlie. Druhá strana matraca má poťah SOFT CARE s pocitom príjemnosti ako hodvábu. Dodáva poťahu výnimočnú hebkosť a jemnosť, je príjemná na dotyk, vďaka čomu zabezpečuje sviežosť a pohodlie počas spánku.

189 €

Výška :   20 cm
Váha:  do 120 kg
Záruka:  12 rokov
Značka:  Best Dream

PLUTO  LEMON

Matrac vyššej kategórie s jadrom, ktorý tvorí pena SONOCEL a je doplnená pamäťovou penou SONOCEL  VISCO  MEMORY hrúbky 3 cm. Toto zloženie napomáha zrelaxovať chrbticu, šľachy a svaly. Poťahová látka s vôňou LEMON navodí príjemný pocit.

255 €

Výška :  20 cm
Váha : do 130 kg
Záruka: 6 rokov
Značka: Dormisan (LC Manager) - slovenský výrobok