ahamatrace

PERFECTION

                                                                                                         CENA
90 x 200 /    880,00 € 
180 x 200 /    1 360,00 €

Ak máte záujem o tento matrac pošlite správu

Luxusný stredne mäkký matrac s jadrom Normasense® a mikrotaštičkami. S možnosťou doplnenia o SMARTPIK.

ZLOŽENIE

1. Vrchná elastická textília poťahu s vysokou priedušnosťou.

2. Prešívaný poťahProgression Fiber®zložený z dvoch materiálov : veľmi mäkkej studenej peny Supersoft® a priedušných mäkkých polyesterových textilných vlákien. Poťah zabraňuje prehrievaniu počas spánku.

3. Micropocket System® z malých mikrotaštičiek z tenkej ocele plní funkciu komfortnej vrstvy. Mikrotaštičky sú umiestnené medzi jadrom matraca a čalúnnením. Individuálne reagujú na tlak jednotlivých častí tela počas spánku. Významne zvyšujú priedušnosť celej matrace.

4. Špeciálna tlmiaca vrstva z polyéterovej peny s vysokou hustotou významne predlžuje živostnosť matraca tým, že zabraňuje preležaniu komfortných vrstiev na pružinovom jadre. Tlmiaca vrstva progresívne oddeľuje pružiny od mäkkej komfortnej peny. Nedochádza tak k tomu, že by spotrebiteľ po určitej dobe používania matraca cítil pružiny. Kvalita tlmiacej vrstvy rozhoduje o životnosti pružinovej matrace. Matrace PIKOLIN® majú predĺženú životnosť vďaka vysoko kvalitnej tlmiacej vrstve.

5. Jadro z kontinuálneho pružinového bloku Normasense® s 5 nezávislými ergozónami a vloženými pásmi studenej peny. Normasense® kombinuje výhody penového jadra a jadra pružinového. Zónovanie rešpektuje hmotnosť rôznych častí tela a zaisťuje správnu polochu chrbtice počas spánku. Exkluzívne len pri matracoch PIKOLIN®.

6. Štyri všité úchyty pre ľahkú manipuláciu.

T Triple Barrera®(červené koliečko s "T"): je účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných a bočných penových vrstiev matraca proti všetkým základným alergénom a to počas celej doby životnosti matraca. Exkluzívne len pri matracoch PIKOLIN®.

Matrac je jednostranný.

Nehorľavá úprava

Rozmery: 80 x 200 , 90 x 200,  100 x 200 , 120 x 200, 140 x 200,  160 x 200,  180 x 200,  200 x 200

Výška : 29 cm

Záruka : 10 rokov