ahamatrace

B-BED

                                                                                                          CENA
90 x 200 /    890,00 € 
180 x 200 /    1 540,00 €

Komfortný matrac z hotelovej kolekce s veľmi vysokou životnosťou. Kontinuálna pružina NormActive®, Viscofoam, nehorľavá úprava. 

ZLOŽENIE

  • Vrchná elastická textília poťahu s vysokou priedušnosťou a protiroztočovou a antibakteriálnou úpravou Sanitized®.

· Komfortná vrstva z viskoelastickej peny Viscofoam®vysokej hustoty. Prispôsobuje sa anatómii tela na základe tlaku a tzv. tepelného odtlačku. Umožňuje zaujať prirodzenú ergonomickú polohu pri spánku. Pomáha uvolniť svalové napätie a zabraňuje prerušovanému spánku častým otáčaním tela.

· Optima®: vysoce resilientní celulární pěnový materiál s velkou prodyšností.

· Komfortná vrstva z viskoelastickej peny Viscofoam®vysokej hustoty.

· Špeciálna tlmiaca vrstva z polyéterovej peny s vysokou hustotou významne predlžuje živostnosť matraca tým, že zabraňuje preležaniu komfortných vrstiev na pružinovom jadre. Tlmiaca vrstva progresívne oddeľuje pružiny od mäkkej komfortnej peny. Nedochádza tak k tomu, že by spotrebiteľ po určitej dobe používaním matraca cítil pružiny. Kvalita tlmiacej vrstvy rozhoduje o životnosti pružinovej matrace. Matrace PIKOLIN® majú predĺženú životnosť vďaka vysoko kvalitnej tlmiacej vrstve.

· Blok kontinuálnej pružiny NormActive® se 3 nezávislými ergozónami. Zónovanie rešpektuje hmotnosť rôznych častí tela a zaisťuje správnu polohu chrbtice počas spánku.

· Štyri všité úchyty pre ľahkú manipuláciu.

T Triple Barrera®: je účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných a bočných penových vrstiev matraca proti všetkým základným alergénom a to počas celej doby životnosti matraca. Exkluzívne len pri matracoch PIKOLIN®.

Matrac je obojstranný

Rozmery: 80 x 200 , 90 x 200,  100 x 200 , 120 x 200, 140 x 200,  160 x 200,  180 x 200,  200 x 200

Výška : 33 cm

Záruka : 10 rokov

Ak máte záujem o tento matrac, kontaktujte nás