ahamatrace

SPÁNOK CEZ INTERNET

02.09.2021

Keď sa povie leto, mnohým z nás sa toto obdobie spojí s časom dovoleniek, relaxu a oddychu. Zážitky z letných dní ostávajú dlho v pamäti a aj po rokoch si spomenieme na momenty, ktoré nás potešili, rozosmiali, alebo len tak zostali v našej pamäti ako príjemné spomienky. Ešte krajšie je, ak niektoré veci z dovolenky môžeme preniesť aj k sebe domov a využívať ten krásny pocit každý deň ako energiu do každodenného pracovného kolotoča.

Môj letný príbeh je spojený práve s dovolenkou, internetom a matracom. Trochu zvláštna kombinácia, čo poviete ?

Bolo to minulého roku koncom leta, keď do predajne vstúpil mladý muž, s ruksakom na chrbte a s otázkou už vo dverách "môžem si u vás matrace aj vyskúšať? ". Moja odpoveď bola samozrejme že "Áno, každý model je vám k dispozícii na vyskúšanie" Mladý muž bez váhania zamieril k modelom a pohodlne bez urýchleného "ľahnem - vstanem" si matrace vyskúšal. Neskôr mi vyrozprával, s akým zámerom a prečo zvolil nákup v kamennej predajni, ako našiel moju predajňu a aký to má súvis s internetom

Tento mladý muž strávil dovolenku so svojou priateľkou v Karlových Varoch. Dopriali si to najlepšie čo bolo v ponuke a vybrali si hotel vyššej kategórie. Každé ráno s údivom vstávali s tým, ako dobre sa im spalo a pripisovali to skvelému matracu, ktorý v hotelovej izbe mali. Oddýchnutí, dobre vyspatí, po návrate z dovolenky začali na internete pátrať po novom matraci. Chceli si dopriať takýto "luxus" a relaxovať počas spánku aj doma. Veľmi rýchlo zistili, že vyznať sa v tej spleti ponúk, ktoré e-shopy na internete ponúkajú sa dá veľmi rýchlo stratiť. Každý model matraca je v ponuke e-shopov popísaný ako výborný, úžasný, so skvelými vlastnosťami. Na výber máte naozaj čokoľvek . Rozhodli sa teda inak a podľa mňa veľmi správne. Ak chcete minúť peniaze na matrac určite si ho najprv vyskúšajte, či práve tie jeho skvelé vlastnosti vyhovujú vášmu telu a či spĺňa požiadavky, kvôli ktorým chcete nový matrac kúpiť.

Sú veci, ktoré cez internet nie je riziko kúpiť. Radí sa tam elektronika, rôzne darčekové predmety, dovolenka, alebo zážitkové veci, ktoré nám uľahčia život, alebo ho spríjemnia. Ako je to však s tovarom, alebo službami, ktoré priamo ovplyvňujú naše telo ? Naše zdravie ? Ako je to s matracom, ktorý používame každý deň a ktorý má priamy vplyv aj na pohodlie, či zdravie, ktoré svojej chrbtici doprajeme ? Každý človek má nastavené vnímanie pohodlia počas spánku inak a preto kúpiť matrac bez vyskúšania, len podľa popisu rizikom je.

Môj klient našiel na internete moju predajňu a zvolil istotu, že matrac ktorý kúpi si vopred vyskúša. Skúšaním a vzájomnou komunikáciou sme nakoniec vybrali presne ten, na ktorom spali v hotely počas dovolenky.

A prečo tento príbeh spomínam po roku ? Tento mladý muž sa mi ozval začiatkom leta s tým, že už rok relaxuje každú noc ako na dovolenke . Svoju skúsenosť odovzdal svojím priateľom, ktorí na jeho odporúčanie prišli ako noví klienti už s tým, že presne vedeli ktorý matrac chcú .......

Je pre mňa radosť ponúknuť tovar, ktorý slúži klientom veľa rokov a sú spokojní, pretože spravili významný krok k zlepšeniu svojho pohodlia a zdravia. Nechcime vyriešiť svoj spánok cez internet, Čas strávený nákupom priamo v predajni vám ušetrí čas , ktorý stratíte pri riešení čo s matracom, ktorý vám nevyhovuje.